Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Tytuł szkolenia

Kurs terapeuty: terapeuta Spa – szkoła masażu Akademia Spa

Od dnia

2022-10-12

Do dnia

2022-10-14

Miejsce

Warszawa

Cena

1100 brutto

Rezerwacja

Rezerwacja

Tytuł szkolenia

Kurs terapeuty: terapeuta Spa – szkoła masażu Akademia Spa

Od dnia

2022-11-16

Do dnia

2022-11-18

Miejsce

Warszawa

Cena

1100 brutto

Rezerwacja

Rezerwacja

Tytuł szkolenia

Kurs terapeuty: terapeuta Spa – szkoła masażu Akademia Spa

Od dnia

2022-11-21

Do dnia

2022-11-23

Miejsce

Kraków

Cena

1100 brutto

Rezerwacja

Rezerwacja

Terapeuta Spa

Kurs „Terapeuta Spa” przeznaczony jest dla osób, które planują związać swoją przyszłość z branżą hotelarską, pracą w Spa lub we własnym gabinecie kosmetycznym.

Zobacz film 

Program wzbogacony jest o informacje marketingowe ‒ dowiesz się, jak rozwinąć własny gabinet, w jaki sposób ulepszyć obsługę klienta oraz jakie są skuteczne techniki sprzedaży.

Na kursie zyskasz umiejętności wykonywania następujących masaży:

  • masaż gorącymi kamieniami,
  • masaż bambusami,
  • masaż stemplami Pantai Luar,
  • masaż miodem.

Ponadto nauczysz się przeprowadzać takie zabiegi pielęgnacyjne jak: peelingi, maski na ciało, okłady, body wraping. Na kursie Terapeuty Spa zapoznasz się z technikami popularnych w Polsce i na świecie masaży tajskich, masaży polinezyjskich, a także innowacyjnego masażu liftingującego Kobido.

terapeuta spa

Kurs Terapeuta Spa – zawód przyszłości

Osobą, która uśmierzy ból i poprawi ogólne samopoczucie jest dobry terapeuta. Kurs przygotowany przez naszą akademię pozwoli Ci stać się specjalistą w dziedzinie masażu i zarządzania obiektami, takimi jak gabinet Spa czy luksusowy salon kosmetyczny. Dowiesz się także, jak wygląda specyfika pracy terapeuty Spa – m.in. czym różni się terapeuta Spa od rehabilitanta. Na kursie Terapeuty Spa nauczysz się jak obsługiwać gościa hotelowego, jak przygotować gabinet do zabiegów na ciało oraz jak wykonywać poszczególne czynności pielęgnacyjne (peelingi, okłady itd.). Podzielimy się także wiedzą na temat tego, jak można samodzielnie przygotować specyfiki, takie jak maski odżywcze, czy czekolada do masażu. Po kursie Terapeuty SPA uczestnicy posiadają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną z wykonywania różnego rodzaju masaży i zabiegów. Nasze szkolenia z masażu to duża dawka solidnej, praktycznej wiedzy, opartej na 10-letnim doświadczeniu pracy w Spa.

Oferujemy również Spa Consulting hotelom, gabinetom odnowy biologicznej i salonom kosmetycznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

1100 zł Cena Promocyjna
1300 zł Cena Regularna

Tylko teraz oszczędzasz 200 zł

 

Techniki masażu – kurs „Terapeuta Spa”

Opracowaliśmy szczegółowy program nauki, odrębny dla każdej z technik w tym kursie.

Masaż gorącymi kamieniami – 10 godzin

Szkolenie z masażu gorącymi kamieniami opiera się na starohinduskiej metodzie uzdrawiania ciała, zwanej Ratnaabhyanga. Jest ona znana od ponad pięciu tysięcy lat i cieszy się niezmiennym uznaniem. Ten wyjątkowy, ekskluzywny masaż ma działanie dogłębnie relaksujące i ożywcze – dodaje witalności poprzez stymulację termoreceptorów. Ponadto przyczynia się do całkowitej redukcji napięcia mięśniowego oraz bólu pleców, stawów i mięśni. Do części teoretycznej dołączamy informacje o czakrach, ich działaniu, a także o rodzajach kamieni i zapachach, które dodatkowo można wykorzystać w masażu.

Masaż pleców miodem – 4 godziny

Nasza szkoła masażu oferuje także naukę rosyjskiej techniki masażu ciepłym miodem. Ten drogocenny składnik, pomieszany z oliwą, stymuluje organizm, rozgrzewa i oczyszcza z toksyn, a w połączeniu z profesjonalnym dotykiem dłoni terapeuty, uspokaja umysł i pozwala zrelaksować ciało. Ma działanie odżywczo-lecznicze, ponieważ pobudza układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne. Ponadto likwiduje martwy naskórek, przynosząc głębokie ukojenie. W masażu dodatkowo wykorzystujemy pałeczki miodowe do ucisków akupresurowych.

Masaż stemplami ziołowymi – 5 godzin

Z naszą pomocą nauczysz się wykonywać profesjonalne masaże stemplami ziołowymi ‒ kurs przeprowadzamy z użyciem specjalnych bawełnianych torebek z mieszanką przypraw i ziół. To narzędzie słynie ze swoich korzystnych właściwości zdrowotnych. Im dłużej trwa masaż, tym działanie ziołowych ekstraktów staje się bardziej intensywne. Zabieg pozytywnie wpływa na kondycję stawów i mięśni oraz pomaga uporać się z bólem. Masaż ziołowy koi zmysły, gdyż cudowny aromat wypełnia całe pomieszczenie, dostarczając niezwykłych doznań sensorycznych. Ponadto zioła w torebkach mają także działanie detoksykujące.

Masaż ciepłymi bambusami i miotełkami – 5 godzin

Szkolenie z masażu bambusowego jest szczególnie cenne dla właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych, ponieważ masaż bambusami jest wykorzystywany jako intensywny zabieg leczniczy, antycellulitowy czy liftingujący. Do masażu wykorzystuje się podgrzane pałeczki bambusowe o różnej długości i grubości oraz zapewniające bardzo przyjemne odczucia miotełki. Ten rodzaj masażu poprzedzony jest krótkim masażem manualnym w celu przygotowania tkanki do intensywnego bodźca, jakim jest ruch rolowania czy rozcierania bambusem. Zabieg głęboko odpręża i wycisza, poprawia krążenie krwi i limfy. Modeluje brzuch, uda i pośladki. Doskonale regeneruje skórę, wykazując również działanie antycellulitowe.

Uzupełniający kurs „Terapeuta Spa” – 6 godzin

  • omówienie filozofii Spa;
  • charakterystyka pracy w hotelu i hotelowym Spa;
  • obsługa klienta, przygotowanie gabinetu, rodzaje zabiegów w Spa;
  • praktyczne wykonywanie zabiegów na ciało: peelingi, okłady i maski.

Szkolenie z masażu terapeutycznego Spa – zdobyta wiedza 

Po kursie uczestnik szkolenia jest przygotowany do pracy w hotelowym Spa. Ma wiedzę teoretyczną i praktyczną z wykonywania wyżej wymienionych zabiegów i masaży. Posiada ponadto podstawowe informacje o obsłudze Klienta oraz wie, jakie są wskazania i przeciwwskazania do danego masażu.
Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat i materiały w formie zdjęć i opisów masaży.

  • 03-05.04. 2019  Warszawa

Brak opisu

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa