Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Kurs masażu tajskiego

Na kursie masażu tajskiego zapoznasz się z technikami masażu, które pozwolą na samodzielne przeprowadzenie sesji. Poznasz zasady prawidłowego dotyku oraz metody efektywnej pracy z ciałem. Masażysta wykorzystuje dłonie, palce, łokcie, a nawet stopy to wykonywania masażu, stosując przy tym przeróżne techniki uciskowe. Na kursie masażu tajskiego organizowanym przez Akademię Spa zdobędziesz niezbędną wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną.

Zobacz film

Masaż tajski prowadzony jest od stóp w górę, co poprawia przepływ energii. Masaż kończy intensywne rozciąganieOsoba masowana jest zrelaksowana i odprężona. Podczas kursu masażu tajskiego pozyskasz wiedzę jak za pomocą uciskania wpłynąć na poprawę kondycji fizycznej i psychicznej osoby masowanej. Poznasz przebieg kanałów energetycznych oraz zapoznasz się ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do wykonania masażu tajskiego.

Właściwości masażu tajskiego

Masaż tajski ewoluuje od wielu setek lat. Klasyczny masaż tajski to połączenie głębokiej akupresury z elementami pasywnej jogi. Stanowi on część medycyny naturalnej w Tajlandii i jest bardzo popularny zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów odwiedzających kraj. Dawniej masaż tajski był przeznaczony wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Dziś jest to jeden z najpopularniejszych masaży orientalnych wykonywanych w Polsce. Pozwala na zredukowanie napięć mięśniowych, ponadto ma właściwości relaksacyjne. Poprawia elastyczność oraz jędrność skóry. Znacznie wzmacnia również odporność organizmu. Pomaga w zniwelowaniu bólu mięśni, stawów i bólów głowy oraz pobudza przemianę materii i redukuje przepływ krwi w organizmie. Masaż tajski poleca się osobom, które odczuwają ciągłe zmęczenie i brak energii oraz wiodą stresujący styl życia. Masaż zaleca się również osobom cierpiącym na depresję oraz osobom zmagającym się z dolegliwościami związanymi z menopauzą i nadwagą. Masaż tajski ma prowadzić do osiągnięcia wewnętrznej harmonii duszy i ciała. Wycisza organizm, jednocześnie pobudzając ciało do działania.

Zapraszamy na kurs masażu tajskiego do Akademii Spa. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób zawodowo zajmujących się masażem, jak i amatorów chcących poznać podstawowe techniki akupresury, refleksologii oraz rozciągania.

 

1000 zł Cena Promocyjna
1150 zł Cena Regularna

Tylko teraz oszczędzasz 150 zł

 

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa