Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Skuteczne narzędzie pracy z ciałem w salonach kosmetycznych i SPA, dające umiejętności do natychmiastowego, praktycznego wykorzystania.

Rytuał został opracowany z myślą o osobach, które chcą stosować holistyczne podejście do klienta salonu kosmetycznego/ SPA oraz dysponować skutecznym narzędziem pracy z ciałem, pozostawiającym same pozytywne wrażenia z pobytu w SPA.

Stanowi podstawę dla komponowania zabiegów na ciało obejmujących eksfoliację naskórka, masaż i nałożenie maski o ukierunkowanym działaniu, dobranej zgodnie z oczekiwaniami klienta. Rytuał ten może być stosowany przy niemal każdej profesjonalnej marce kosmetyków i aromaterapii (rekomendowanej dla spotęgowania efektów działania rytuału).

Centralną część szkolenia stanowi wyjątkowy masaż całego ciała oraz twarzy, który poprzez unikalne sekwencje ruchów, na długo zapada w pamięć. Przynosi on ukojenie rozumiane jako odciągnięcie zajętego umysłu od analizy sytuacji stresowej i wprowadzenie w stan głębokiego relaksu oraz odprężenie w pozytywnej atmosferze emocjonalnej i dostarczenie pozytywnych bodźców dla układu nerwowego.

Całość poprzedzona jest wstępem do aromaterapii oraz kursem samodzielnego przygotowania kosmetyków do rytuału – pilingu aromaterapeutycznego oraz mieszanki oleju bazowego i olejków eterycznych do masażu.

Zobacz film

Czego jeszcze Cię nauczymy?

Na kursie pokażemy także tajniki sprawnego przeprowadzenia rytuału, obejmujące odpowiednie przygotowanie gabinetu, pracę z ręcznikiem, poprzez wybór nuty zapachowej i zakończenie całego zabiegu w taki sposób, aby niczym niezakłócony stan głębokiego relaksu trwał jak najdłużej, a klient opuścił nasze miejsce tak zadowolony, że z zapałem będzie chciał opowiedzieć o nas innym!

W trakcie szkolenia zostaną omówione aspekty niezbędne dla dobrego terapeuty, wzbogacone o szereg praktycznych wskazówek dotyczących bezpośredniej pracy z klientem oraz budowania trwałej relacji terapeuta – klient, zachęcającej do życia według filozofii wellness, wpływającej pozytywnie na wszystkie aspekty życia.

 

3999 zł Cena Promocyjna
4199 zł Cena Regularna

Tylko teraz oszczędzasz 200 zł

 

Program szkolenia obejmuje:

  • Wprowadzenie do aromaterapii
  • Kurs przygotowywania naturalnych kosmetyków do zabiegu
  • Praktyczną naukę wykonywania rytuału w trzech etapach (piling ciała, nałożenie maski, masaż ciała, a następnie twarzy)
  • Materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika
  • Certyfikat
  • 30-31.03.2019 Warszawa Michałowice
  • 13-14.04.2019 Poznań

Godziny kursu:

  • Sobota 10-18
  • Niedziela 9-16 

 

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa